Reklama
Reklama

Kolejne absurdalne wezwanie służb i zmarnowane kombinezony ochronne. Przez alkohol

fot. policja Jarocin

Interwencję opisują policjanci z Jarocina.

Pijana kobieta zadzwoniła pod numer 112 z informacją, że jej koleżanka nie oddycha, a wróciła w ubiegłym tygodniu z Niemiec. Na miejsce wysłano trzy wozy strażackie, radiowóz i karetkę pogotowia. - Po przyjeździe służb agresja w stosunku do strażaków, którzy wchodzą w specjalistycznych, ochronnych kombinezonach. Krótka rozmowa i okazuje się, że koleżanka w Niemczech była, ale rok temu. Że nie straciła przytomności, tylko jest kompletnie pijana. Że zgłaszającą boli ręka, ale w sumie to do szpitala nie pojedzie, bo został jeszcze alkohol - opisują policjanci.

Nowość: Serwis Renault i Dacia "door to door". Ozonowanie pojazdu gratis. Wystarczy zadzwonić 798 828 814. Auto Compol zaprasza
REKLAMA

- Brak słów, żeby tę sytuację opisać - dodają. Kobieta, która zgłaszała interwencję, została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych. - Nasi koledzy ze straży pozbyli się kilku kombinezonów. A gdyby ktoś w tym momencie potrzebował realnej pomocy? Gdyby ludzkie życie było zagrożone - pytają retorycznie funkcjonariusze.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: przed nami przymrozki, możliwe oblodzenie
6℃
-4℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.45 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro